KURUMSAL
Biz Kimiz

Rihem NET 2014 yılından itibaren;

İnternet sektörünü yakından takip edip, müşterilerinin ihtiyaçlarını bilen, web sitesinin bir firmanın kimliğindeki en önemli yüzü olduğunu düşünen alanında uzman kişiler tarafından yönetilmektedir.

Tam Zamanında Teslim

Almış olduğunuz hizmetlere en kısa zamanda ve eksiksiz olarak kavuşmanız için tam zamanlı olarak çalışıyor, ne zaman ihtiyaç duyarsanız her an teknik destek için hazırda bekliyoruz.

Web Tasarım

Rihem NET, Web Tasarım anlamında bu işi hakkıyla yapan firmalar arasında yer almaktadır. Bunun sebebi, firmamız ilk olarak hizmet vermeye web tasarımdan başlamış ve web teknolojilerini daima yakından takip ederek kendini sürekli geliştirmiştir. Web Tabanlı Özel Yazılımlar, E-Ticaret Siteleri, Forumlar, Bloglar, Kurumsal Şirket Siteleri ve Resmi Kurum ve Kuruluşların İnternet Sitelerini kurarak hemen her sektöre hizmet sunmuştur. Firmamızı farklı kılan işimizi en ince ayrıntısına kadar, en modern şekilde tasarlayarak ve bulunduğunuz sektörü yakından inceleyerek size en uygun, kaliteli ve kreatif bir web sitesi yapmasıdır.

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres; Rihem NET

HAKKIMIZDA

Rihem NET, Web Tasarım alanında, işini severek yapan bir webmaster tarafından Mayıs 2014’te Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri Memnuniyeti ve her geçen gün artan taleplerden dolayı, hizmet ve ürün yelpazesini genişleterek ekibini büyütmüştür.

Firmaların ihtiyaç duyduğu Dijital Çözümleri bir arada sunarak, Web Tasarım ve Programlama, E-Ticaret, Özel Yazılım Geliştirme, SEO, Grafik Tasarım, Reklam ve Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Tanıtım Filmi gibi içinde “Web” ve “Tasarım” olan hemen her alanda hizmet vermektedir.

Rihem NET; Sevgi, Kalite ve Güven ile örülmüş Dijital bir Ağdır.VİZYONUMUZ

Almış olduğunuz hizmetten ödemiş olduğunuz tutara kadar her anlamda sizleri memnun ederek, Dijital mecrada sizlere işinin ehli, güvenilir ve faydalı bir çözüm ortağı olmak.


MİSYONUMUZ

Beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en hızlı şekilde, yaratıcı fikirler üreterek, sunduğumuz modern ve kaliteli hizmetler sonucunda sektörünüzde en iyiler arasında yer almanızı sağlamak.Kadromuz


Ahmet Yusuf Akan

Ahmet Yusuf Akan

WEBMASTER
Evren Teke

Evren Teke

MARKETING MANAGER
Ali Furkan Akan

Ali Furkan Akan

WORDPRESS DEVELOPER
Yasin Aksu

Yasin Aksu

SOFTWARE DEVELOPERYeni Bir Proje Zamanı!

Hedeflerinize ulaşmanız ve rakiplerinizden daima bir adım önde olmanız için çalışıyoruz.

TEKLİF AL