KURUMSAL
Biz Kimiz

Rihem NET

2007 yılından bu yana bilişim sektöründe müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda dijital çözümler sunmaktadır.

Tam Zamanında Teslim

Almış olduğunuz hizmetlere en kısa zamanda ve eksiksiz olarak kavuşmanız için tam zamanlı olarak çalışıyor, ne zaman ihtiyaç duyarsanız teknik destek için hazırda bekliyoruz.

Web Bizim İşimiz

Rihem NET, Web Tasarım ve Web Teknolojileri anlamında bu işi hakkıyla yapan firmalar arasında yer almaktadır. Bunun başlıca sebebi, firmamız ilk olarak hizmet vermeye Web Tasarım ile başlamış ve Web Teknolojilerini daima yakından takip etmiştir. Web Tasarım, Web Uygulama, E-Ticaret, Forum, Blog, Resmi Kurum Siteleri gibi her sektöre ve ihtiyaca yönelik hizmet sağlamıştır.

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres; Rihem NET

HAKKIMIZDA

İlk olarak 2007 yılında tasarıma olan tutkumuz ile girmiş olduğumuz sektörde gelişip büyüyerek 2014 ortalarında Rihem NET’i kurduk. 13 yılı aşan deneyimimiz ile Ankara’dan tüm dünyaya açıldık. Müşteri Memnuniyeti ve her geçen gün artan talepler doğrultusunda, hizmet ve ürün yelpazemizi genişleterek ekibimizi büyüttük.

Sizlerin ihtiyaç duyduğu Dijital Çözümleri bir arada sunarak, Web Tasarım ve Programlama, E-Ticaret, Özel Yazılım Geliştirme, SEO, Grafik Tasarım, Reklam ve Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Tanıtım Filmi gibi içinde “WEB“, “TASARIM” ve “REKLAM” barındıran hemen her alanda hizmet veriyoruz.

Rihem NET; Kalite ve Güvenle Örülmüş Dijital AğıVİZYONUMUZ

Almış olduğunuz hizmetten ödemiş olduğunuz tutara kadar her anlamda sizleri memnun ederek, Dijital mecrada sizlere işinin ehli, güvenilir ve faydalı bir çözüm ortağı olmak.


MİSYONUMUZ

Beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en hızlı şekilde, yaratıcı fikirler üreterek, sunduğumuz modern ve kaliteli hizmetler sonucunda sektörünüzde en iyiler arasında yer almanızı sağlamak.Kadromuz


Ahmet Yusuf Akan

Ahmet Yusuf Akan

WEBMASTER
Evren Teke

Evren Teke

MARKETING MANAGER
Yasin Aksu

Yasin Aksu

SOFTWARE DEVELOPER
Üzeyir Kellegöz

Üzeyir Kellegöz

OFFICE BOY

Ahmet Yusuf Akan

Ahmet Yusuf Akan

WEBMASTER
Ali Furkan Akan

Ali Furkan Akan

WORDPRESS DEVELOPER
Üzeyir Kellegöz

Üzeyir Kellegöz

OFFICE BOY


Yeni Bir Proje Zamanı!

Hedeflerinize ulaşmanız ve rakiplerinizden daima bir adım önde olmanız için çalışıyoruz.


TEKLİF AL