KURUMSAL
Biz Kimiz

Rihem NET

2014 yılından bu yana bilişim sektöründe müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda dijital çözümler sunmaktadır.

Tam Zamanında Teslim

Almış olduğunuz hizmetlere en kısa zamanda ve eksiksiz olarak kavuşmanız için tam zamanlı olarak çalışıyor, ne zaman ihtiyaç duyarsanız her an teknik destek için hazırda bekliyoruz.

Web Tasarım

Rihem NET, Web Tasarım anlamında bu işi hakkıyla yapan firmalar arasında yer almaktadır. Bunun başlıca sebebi, firmamız ilk olarak hizmet vermeye web tasarım ile başlamış ve web teknolojilerini daima yakından takip etmiştir. Web tabanlı özel yazılımlar, e-ticaret siteleri, forumlar, bloglar, kurumsal web siteleri, resmi kurum ve devlet daireleri olmak üzere hemen her sektörde hizmet vermiştir.

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres; Rihem NET

HAKKIMIZDA

Rihem NET, Web Tasarım alanında, işini tutku ile yapan bir webmaster tarafından Mayıs 2014’te Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri Memnuniyeti ve her geçen gün artan taleplerden dolayı, hizmet ve ürün yelpazesini genişleterek ekibini büyütmüştür.

Firmaların ihtiyaç duyduğu Dijital Çözümleri bir arada sunarak, Web Tasarım ve Programlama, E-Ticaret, Özel Yazılım Geliştirme, SEO, Grafik Tasarım, Reklam ve Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Tanıtım Filmi gibi içinde “Web” ve “Tasarım” olan hemen her alanda hizmet vermektedir.

Rihem NET; Kalite ve Güven ile örülmüş Dijital bir Ağdır.VİZYONUMUZ

Almış olduğunuz hizmetten ödemiş olduğunuz tutara kadar her anlamda sizleri memnun ederek, Dijital mecrada sizlere işinin ehli, güvenilir ve faydalı bir çözüm ortağı olmak.


MİSYONUMUZ

Beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en hızlı şekilde, yaratıcı fikirler üreterek, sunduğumuz modern ve kaliteli hizmetler sonucunda sektörünüzde en iyiler arasında yer almanızı sağlamak.Kadromuz


Ahmet Yusuf Akan

Ahmet Yusuf Akan

WEBMASTER
Evren Teke

Evren Teke

MARKETING MANAGER
Ali Furkan Akan

Ali Furkan Akan

WORDPRESS DEVELOPER
Yasin Aksu

Yasin Aksu

SOFTWARE DEVELOPER

Ömer Polatoğlu

Ömer Polatoğlu

VIDEO MAKER

Üzeyir Kellegöz

Üzeyir Kellegöz

OFFICE BOYYeni Bir Proje Zamanı!

Hedeflerinize ulaşmanız ve rakiplerinizden daima bir adım önde olmanız için çalışıyoruz.

TEKLİF AL