Skip links
ALYA

Akıllı Yönetim Asistanı

ALYA görev yönetimi, proje planlama, takım işbirliği ve müşterilerinizi tek bir platformda birleştirir. Aynı zamanda teklif, proforma ve fatura oluşturmanıza ve bunları takip etmenize olanak tanır.

Geliştirici

Rihem NET

Framework

CodeIgniter

Yazılım

JavaScript JS, HTML, CSS, PHP, SQL

Paylaş

ALYA ile işler yolunda!

ALYA ekibinizin görevleri, projeleri ve müşterileri birlikte yönetmesini sağlar. Dosyaları paylaşabilir, zamanı takip edebilir, harcamalarınızın kaydını tutup raporlayabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.

Tüm özellikleri bir arada kullanabilir veya yalnızca ihtiyacınız olanları seçebilirsiniz. Tüm özellikleri tek bir uygulamaya entegre ederek verimliliğinizi artırın. ALYA ile zamanınızı farklı uygulamaları yönetmek yerine işinizi yönetmek için kullanırsınız.

Ekip üyelerinize görev atayabilirsiniz. Özelleştirilebilir Kanban görünümü sayesinde görevleri takip etmek kolaydır. Görev atamaları, ilerleme durumu değişikliği, gecikmiş görevler ve görevlerle ilgili yorumlar hakkında bildirimler alırsınız.

Projelerinizi planlayabilir ve tamamlanan işler, görevlere harcanan zaman ve ekip üyesi performansları hakkında raporlar ve istatistikler alabilirsiniz. Gantt Çizelgesi hazırlayabilir ve takım planınızı Zaman Çizelgesi sayfasında görselleştirebilirsiniz.

Ekibiniz dosya paylaşarak, kişisel ya da grup sohbetine mesaj göndererek, görevler hakkında yorum yazarak işbirliği yapabilir. Bilgi kolayca paylaşılır ve daha sonra ulaşılabilir.

Müşterileri ilişkilerinizi ALYA'da kolayca yönetebilirsiniz. Yeni müşteriler oluşturun, müşterilerinizle ilgili projeleri, görevleri ve teklifleri takip edin. Destek taleplerini toplamak için talepler bölümünü kullanın.

Müşterileriniz için bir portal sağlayın. Projeleri, görevleri ve dosyaları onlarla paylaşın. Müşterileriniz herhangi bir ilerleme hakkında haberdar olsun. Destek taleplerini toplayın ve müşterilerinizle destek özelliğimiz ile iletişim kurun. İletişim formlarını ve müşteri portalını web sitenize yerleştirin.

destek@sirketim.com gibi e-posta kutularınızı ALYA'ya bağlayarak maillerin takibini görev olarak yapın. Bireysel ve kurumsal e-postalarınıza gelen davet linki olan e-postaları takvime ekleyin. Google ile entegrasyon yaparak Google takvimdeki etkinliklerinizi ALYA'da göreve dönüştürün, ALYA'daki görevleri Google takvime ekleyin.

Notlar

Sürekli kaybolan post-it notları yerine notlarınızı Cubicl'da tutun. Notlarınız arasında arama yapın ve hızlıca ulaşın.

Teklifler

Satış sürecinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Ekibinizle teklifler üzerinde çalışabilir ve satış aşamalarını kişiselleştirebilirsiniz.

Görev Adımları

Görev ilerlemesini yönetmek ve görüntülemek için görevler üzerinde adımlar oluşturun.

Cari Hesap Takibi

Alacak ve borç takibinizi yapın. Ödemelerin son tarihini ve ne kadar ödeme yapıldığını kaydedin. Müşteri portalından müşterileriniz alacak ve borçları görebilir.

Projeler

Karmaşıklığı önleyin ve ekipleriniz, projeleriniz ve şirket birimleriniz için ayrı projeler oluşturarak işleri organize edin. Alt projeler oluşturabilirsiniz.

Takvim

Tüm takviminizi Kişisel Takviminizde görüntüleyin. Takımın takvimini Proje Takvimi'nde görüntüleyin.

E-Posta Bildirimleri

Çevrimiçi olmadığınızda e-posta bildirimleri ile bilgilendirileceksiniz. Etkinlik bildirir, sohbet eder, hatırlatır ve gecikmiş görev bildirimleri alırsınız ve bunlardan herhangi birini kapatabilirsiniz.

Raporlar

Tamamlanmış ve gecikmiş işler için raporlar alın. Takımınızın görevlere ne kadar zaman harcadığını görün. İstatistikleri alın.

Web sitemizi kullanmaya devam etmek için çerezlere izin vermeniz gerekmektedir.
Keşfet
Sürükle